اقتدار سپاه، اقتدار کشور است.
1398/04/30


خبر توقیف کشتی انگلیسی توسط غیور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبب همدلی میان مردم و سپاه، فوران حس میهن پرستی و غرور مضاعف در بین مردم کشور عزیزمان شده است.


غروری وصف ناپذیر که ریشه در غلبه بر ظلم های تاریخی استعمار روباه پیر بر این مرز و بوم دارد. هرچند دشمنان داخلی و خارجی نظام مقدس اسلامی سعی در القای توقیف غیرقانونی این کشتی را دارند لیکن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای علت توقیف کشتی انگلیسی را ایجاد آلودگی محیط زیست و به درخواست سازمان بنادر و کشتیرانی و با حکم قضایی توسط نیروی دریایی سپاه اعلام کرده است.
با اینحال آنچه موجب خوشحالی است همدلی بیش از بیش مردم با سپاه در راستای اهداف این عمل و قابل ستایش خواندن آن است، همدلی که سبب نا امیدی دشمنان انقلاب و شکست پروژه های ایجاد شکاف میان مردم و سپاه شده و بر عصبانیت آنان افزوده و اقتدار سپاه با پشتوانه مردم را به جهانیان به اثبات رسانده است.


آیدین باقرزاده کثیری


بعدی
هفته دولت گرامی باد 1398/06/02
هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزى دولتى است که حمایت و پشتیبانى میلیونها تن از ملت خود را همراه دارد. هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است. این هفته مبارک بر همه دولت مردانى که وجود خویش را وقف خدمت به اسلام و جامعه کرده اند، خجسته و فرخنده باد.
قبلی
برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در واحد اسکو 1398/10/09
مراسم بزرگداشت سالروز حماسه 9 دی ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت همزمان با سراسر دانشگاه های آزاد اسلامی کشور، در واحد اسکو برگزار گردید.
نام:
 
ایمیل:
نظر:
 
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه آزاداسلامی اسکو می باشد. .